Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jest film z egzekucją Polaka

Utworzony przez adolfik, 8 lutego 2009 r. o 21:14
To nie jest film z egzekucji tylko przed egzekucja. Po co wystawiasz link ktory kazdy widzial albo w internecie albo w wiadomosciach? Co wam sie tak spieszy do ogladania tej egzekucji? Z czasem napewno pojawi sie w internecie, mysle ze to kwestia paru dni, moze paru tygodni. Co nie oznacza ze jestem jakims skrajnym przeciwnikiem tych ktorzy chca to zobaczyc, sam w sumie pewnie tez obejrze, ale nie ma co sie spieszyc. W internecie jest wiele filmow z egzekucji Al-kaidy i tym podobnych ugrupowan, poza tym wszyscy i tak wiemy jak zginal.... Zreszta nie chodzi o to jak zginal tylko po co, dlaczego nikt nic nie zrobil i czy faktycznie dorwa tych popapranych arabow... Zastanawiam sie tylko co z tego ze ich zlapia (o ile tak sie stanie - ale patrzac na podobne incydenty w przeszlosci to mysle ze to jedynie kwestia czasu)? Po pierwsze w RP nie ma kary smieci, wiec co najwyzej dozywocie (choc z drugiej strony patrzac to nawet i lepiej bo wspolwiezniowie ich najpierw zgnoja, a pozniej i dojada). Kolejna sprawa to nawet gdyby ich zgladzic to A: nic to nie wniesie do sprawy, B: bedzie to jedynie kropla w mozu - takich popaprancow jest znacznie wiecej i C: jesli by mieli ich zgladzic to bylo by to i tak przeprowadzone w ludzki humanitarny sposob, a mysle ze wszyscy chcieli by aby zgineli w identyczny sposob jak nasz rodak. Jesli moge to tylko jeszcze dwa slowa co do absurdalnych postow typu: wystrzelic im bombe atomowa. Prosze troche wiecej powagi, kto przy zdrowych zmyslach by to uczynil? Mysle ze nawet Rosja sie nie odwazyla by. Po pierwsze wywolalo by to prawdopodobnie konflikt typu zimnej wojny nuklearnej. Ponad to nie mozna skazac na smierc tysiecy niewinnych ludzi bo niczym bysmy sie nie roznili od tych talibow. Ostatnia kwestia szkoda surowcow naturalnych i terenow. Gdyby wszyscy tak latwo chcieli naciskac czerwony guzik to dawno swiat przestal by istniec, naszczescie mamy rzady cywilizacji i demokracji, a nie bydlactwa i bezgranicznej glupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Wiem że jest Pewna Spora liczba osób posiadająca film. Przykro z powodu egzekucji rodaka. Szczere Kondolecje i wyrazy współczucia dla bliskich Piotra. Chciałbym poprosić osoby posiadające owy film o wysłanie go na numer gadu 6683790. Z góry dziękuje za link. ---- Jeśli pytacie po co ? Sam nie wiem . Poprostu jak wy chciałbym to zobaczyc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JAK MACIE TEN FILM TO POKAZCIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prosze dajcie linka do filmu, ponieważ niewieże ze polak nie ZYJE w internecei juz podaja ze to byla kopja i niewiadomo nic PROSZE O PODANIE LINKA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pimpek napisał:
Przeczytalem tylko kilka stron tematu .. bo dalej to juz nie mialem sily...MOWIE DO TYCH WSZYSTKICH KOMUNISTYCZNYCH ku***OW ktorzy to czepiaja sie prezydenta i byłego rzadu.... Co ku*** zrobilo PO??? Widze co sie dzieje chociaz szczerze poweim ze niewiele wiosen mam za soba... Tusk nam obiecal Irlandie... a dostajemy chujem po czole... ! Caly ten rzad PO jest gowno warty... Pis jest najodpowiedniejsza partia ktora powinna rzadzic .. a nie jakies PO z je***ym Donaldem na czele ktory jest na tyle ku*** katolicki ze slub bierze dopiero wtedy, kiedy nabral ochoty na startowanie w wyborach. Teraz do tych co glosowali na PO... bo mysleli ze to bedzie druga IRLANDIA. PIZNIJCIE SIE TERAZ W LEB ! I patrzcie na to jak wszyscy ubolewaja nad smiercia polaka bo PO NIC NIE ZROBILO ! A tych talibow to po staropolsku bym na pal nadzial ... i smial im sie w twarz kiedy by ich w du*** gilgotalo. ! Bylo wiele sposobow na odbicie Polaka... BYLY NA TO 4 MIESIACE ! to kupa czasu. ale oczywiscie rzad ograniczyl sie do negocjowania i nic wiecej. Ja bym rozpier***il wszystkich talibow w wiezieniach ... i nie mieliby po co porywac niewinnych ludzi ... bo nie mieliby kogo z tych wiezien odbijac ! Takie zycie... brutalnosc czasem jest nieukikniona, bo zwierzetom coraz mniej zaczyna brakowac do ludzi. I tym optymistycznym akcentem zakoncze... Pimpek.
ty dobry jestes farbowany pisiorze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no oczywiste że rząd PO nic nie zrobił skutecznego przez 4 miesiące, w tym czasie straż jechała po schetynę, po broniło Karnowskiego, rząd zabierał kase służbom i szpitalo otto cala filozofia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moim zdaniem Polski rzad nie zrobil za wiele... cala sprawa tak na prawde zostala naglosniona tuz przed smiercia polaka... caly rzad skupia sie tylko na jednym: "Musimy dorwac tych bandytow za wszelka cene", "Zrobimy wszystko by złapac tych bandytów" tak mniej wiecej brzmia teraz slowa polskich politykow i polskie stare przyslowie "polak madry po szkodzie" jest tutaj jak najbardziej wlasciwe chce zwrocic uwage ze tego typu wypowiedzi politykow powinny pasc przed smiercia polaka by jej zapobiec a nie teraz... teraz jest za pozno... zdajemy sobie sprawe z tego ze ciezko bylo cokolwiek zrobic w tej sprawie ale co do jednego jestem przekonany i nie zgadzam sie z Panem Tuskiem - nie wszystko zrobiliscie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie oglądajcie tej egzekucji ani zadnej innej to jest okropne a jeszcze gorsze i nie znam gorszego bolu od przezywajacej rodziny ktora na pewno nie chce tego widziec:( nikt z nas nie chcialby widziec na wideo czy na zdjeciach gdzie kolwiek jak ktos bliski z naszej rodziny ginie jeszcze w taki sposob na prawde przemyslcie to... to jest ZŁE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DAJcie tEN LINK DO EGZEKUCJI KAŻDY MA PRAWO OBEJRZEĆ TEN FILM NIEUKRYWAJCIE TEGO DZIECIAKI........A POZATYM CO W TYM JEST TAKIEGO DRASTYCZNEGO?EGZEKUCJA TO EGZEKUCJA SZKODA POLAKA:( je***E TALIBY JEBAĆ ICH.KTO MA TEN FILM CAŁY NIECH PODA NA GG : 3028243
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wy wszyscy jestescie popier***eni. Dajcie link, dajcie link i dajcie link. Nie pier***cie o współczuciu bo chcecie obejrzeć tylko cierpienie naszego Piotra. Dajcie innym przykład i okażcie troche współczucia. I nie zachowujcie sie jak totalne świnie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak naprawde to huja wiecie co zrobił rząd. Wiecie tylko z raportów przedstawionych w telewizji. A to tak naprawde jest huja warte
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I jeszcze jedno. Po co piszecie "zajebać Talibów" ?? Naszego Polaka zabiło paru pieprzonych sku***eli i nie zrzucajcie winy na cały kraj. U nas też są takie wyrzuty: pedofile, zabójcy. TO nie jest wina kraju tylko pojedyńczych wyrzutów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem to szok żebym wiedział to bym nie oglądał .Te bydlaki nie mają sumień,pieprzone średniowiecze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozwierak w tupy, pootwierać na maksa i szczury powpuszczać. To hieny, brak słów !!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo proszę o tego linka na GG 6389150 - obejrzę i wyrzucę! SŁOWO !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt z piszących tutaj nie widział tego filmu, poniewaz NIE JEST DOSTEPNY!!!niektórzy tutaj kłamia, poczekajmy kilka dni.Chcę zobaczyc chociażby po to jakimi perfidnymi bydlakami sa ci barbarzyńcy!Bol jaki jets we mnie z koszmaru Piotrka jest nie do okreslenia,kazdy normalny człowiek przeżywa go osobiście,wewnątrz .Nie piszcie że jestesmy ciekawi sensacj!w tym wszystkim nie o to chodzi!!!!przeciez zamordowali naszego rodaka! kazdy chciałby być jak najbliżej Niego, te chwile koszmaru' są nrównież naszymi chwliami w tym momencie!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiecie co ludzie? Zero współczucia. Ja jestem ciekaw czy byście sie tak samo zachowywali gdyby nie daj boze stało się to wam bliskim. Też byście pisałi: Daj link ooo na gg daj link no prosze daj link. Żałośni jestescie ludzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to katastrofa z tym polakiem -.- lepiej nie udostepniac takich filmow ... i tak napewno jest tylko w rządziie ten film i nie będą udostepniac. Wiec napewno NIKT nie ma, no chyba ze hacker jakis z rzadku kompa wyciagnął ten film i udostepnil te nagranie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mało wam przemocy? Nie dość, że codziennie pokazują ją media to jeszcze podniecacie się jakimś filmem. To tragedia dla rodziny zamordowanego człowieka a nie arena w cyrku. Może już wystarczy tego okrucieństwa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja widziałem ten film i to jest straszny widok aż się na to patrzeć nie chce chodź jedno wiem nie on pierwszy zginą w taki okrutny sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 17 z 23

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...